Profesyonellerin Tercihi FİXXBEE

FİXXBEE Ürünleri, Çukurova Üniversitesi Teknokent’teki Serin Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiş, arıcılar tarafından BeeStrong markası adı altında farklı coğrafi bölgelerde ve iklim koşullarında 4 yıl boyunca kullanılarak iyileştirilmiş ve alınan olumlu sonuçlar ardından pazara sunulmuştur. Beestrong Formülleri Güçlendirilerek FİXXBEE markası Adı altında Üretime Devam edecektir. Beestrong Üretimi Durdurulmuştur.

Sante İlaç A.Ş.

ÜNVANI: SANTE İLAÇ, KOZMETİK, İTRİYAT, DETERJAN, ARGE, İMALAT PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

Sante ilaç Ailesi Olarak Şirketimiz 2018 senesinde kurulmuş olup amaç olarak ticaretini tamamen organik ve doğal kaynaklı; içerisinde doğaya ve insana zarar verebilecek hiç bir kimyasal madde bulundurmayan ürün yelpazesinden oluşturmuş olup SANTE İLAÇ & SERİN ARGE şirket işbirliği doğrultusunda 5 ana konuda faaliyet göstermektedir;
1. İnsan
2. Arı
3. Tarım
4. Arge – Üretim
5. Pazarlama

Serin Arge şirketinin kurucusu Prof. Dr. Selahattin SERİN’in Çukurova Üniversitesi Teknokent laboratuvarlarındaki 40 yıllık çalışma ve bilgi birikiminin Yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ağının distribütörlüğünü ve pazar ihtiyaçlarının Arge sini yaparak hareket eden SANTE İLAÇ AŞ ;
HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK olduğu inancıyla, sağlık kelimesinin uluslararası arenadaki karşılığı olan SANTE kelimesini firmanın adı olarak benimsemiştir.

HERŞEYİN BAŞI SANTE

pusulası ile yön almakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Gelecek için İNSAN; İnsan için SANTEPLUS

Yaşam için ARI; Arı için FİXXBEE

Doğa için BİTKİ; Bitki için MİX

Sante PLUS A.Ş. ürün gamı ile bu konularda Türkiyenin üretim açığını kapatıp ithal ürünlere ülkenin bağımlılığını azaltmak ve ülke ihracatına destek olup; Türkiyenin gücüne güç katmayı hedeflemektedir.

SAĞLIKLI TÜRKİYE İÇİN…

Gelecek İçin ARI , ARI İçin FİXBEE…

Online Ödemelerde

%5 İNDİRİM